Stavíme na důvěře

O nás

Baurekon

Silný partner pro stavbu i rekonstrukci

Už přes 10 let stavíme domy a měníme tvář těch, co už stojí. Máme za sebou desítky rekonstrukcí a zateplení fasád, zasklených lodžií a vyzděných příček. Při rekonstrukcích domů a bytů jsme položili stovky kilometrů nových elektrických rozvodů i potrubí pro vodu, plyn a topení. Při rekonstrukcích bytových domů jsme se postarali i o společné prostory, vchody a sklepy.

Získané zkušenosti proměňujeme ve výhody pro klienty. Už na první schůzce umíme odhadnout náročnost projektu a navrhnout možné řešení. Vyhledáváme a používáme kvalitní stavební materiály s ověřenou životností. Držíme krok s moderními technologiemi. Jsme v kontaktu s odborníky, kteří nám pomáhají s netradičními projekty.

10
prostavěných
let
80+
realizovaných
projektů
90
spolehlivých
pracantů
Reference

Co o nás říkají spokojení klienti

Dlouho jsme hledali firmu, která si poradí s rekonstrukcí fasády a zároveň provede rekonstrukci našich specifických sklepních prostor. Děkujeme Baurekonu za perfektně odvedenou práci a dodržení rozpočtu i termínu.

SVJ Zelený vrch

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis ante orci, molestie vitae vehicula venenatis, tincidunt ac pede. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos.

SVJ Zelený vrch