Stavíme na důvěře

Rekonstrukce bytů

Potřebuje váš byt nové rozvody? Modernizaci bytového jádra? Nebo rovnou chcete kompletní rekonstrukci včetně změn dispozice? Je to jen na vás. My umíme vaše přání realizovat.

Vaše sny o bydlení

Náš návrh řešení

Svěřte nám vaše přání i starosti s bytem. S rekonstrukcemi bytů máme desetileté zkušenosti. Pomůžeme vám najít optimální řešení, které promění starý byt ve vysněné bydlení. Navrhneme, jaké práce jsou potřeba, sestavíme rozpočet a nabídneme reálný termín.

Zkušení profesionálové

Od zedníků až po elektrikáře

V týmu máme odborníky na všechny potřebné práce. Při velkých změnách v dispozici umíme zbourat některé příčky a postavit nové. Vyměníme rozvody vody i elektřiny. Vybudujeme vaši vysněnou koupelnu. Natáhneme v bytě nové omítky, vymalujeme a položíme novou podlahu.

Proměna lodžie

Komfort i zhodnocení bytu

Kvalitně zasklená a zateplená lodžie zvětší váš byt a zvedne jeho hodnotu. Můžeme vybudovat zcela novou lodžii, opravit zasklení nebo provést kompletní rekonstrukci. Dobrým zateplením lodžie zároveň izolujete váš byt. Zajímavé řešení pro úsporu nákladů na vytápění.

Naše služby

Naše poslední projekty

Rezidence Bleriot

Fasáda ze zateplovacího systému BAUMIT včetně špalet

Rodinné bydlení Hostouň

Výstavba 22 rodinných domů v Hostouni u Prahy

Podkrovní byty Praha 6

Výstavba 6 podkrovních jednotek v Praze 6 - Podbaba
Reference

Co o nás říkají spokojení klienti

Děkujeme za kompletní rekonstrukci našeho bytu. Bylo potřeba vyměnit snad všechno. Přístup pracovníků byl skvělý. Jejich praktické rady a postřehy oceňujeme dodnes. Baurekon dodržel vše, co slíbil, návrh řešení, rozpočet i termín.

Svobodovi, Praha 5

Na počátku nám zástupce firmy pomohl najít ideální řešení pro renovaci našeho domu. Zateplování fasády a oprava lodžií na domě proběhla rychle a v souladu s dohodnutým rozpočtem. Děkujeme za ohleduplné chování k nájemníkům během stavby.

Bytové družstvo, Slovinská 10

Rekonstrukce fasády našeho domu proběhla rychle a bez problémů. Potěšilo nás dodržení rozpočtu i slíbeného termínu. Obyvatelé domu ocenili průběžný úklid na stavbě. Baurekon doporučujeme.

SVJ Zelený vrch

V Baurekonu jsme našli partnera pro stavbu našeho domu. Potěšilo nás, že stavbu dotáhli až do nejmenších detailů včetně úpravy terénu podle náročných přání paní domu. Děkujeme za skvělý a férový přístup.

Holoubkovi, Praha 14