Stavíme na důvěře

Stavební práce

Svěřte stavbu do rukou zkušených profesionálů. Námi postavené domy mají solidní základy i precizně zpracované detaily.  Léta praxe i vysoká odbornost jsou na výsledku znát.

Stavební práce

Nebojíme se náročných úkolů

Postavíme váš dům od základů až po střechu. Máme techniku pro výkopové práce i specialisty na dobré základy. Podle projektu postavíme obvodové zdi domu, vnitřní příčky i stropy jednotlivých pater. Dbáme na pečlivé dodržování projektové dokumentace i precizní provedení stavby.

Úpravy povrchů

Finální doladění je důležité

Tváří nového nebo rekonstruovaného domu je krásná fasáda. Vyberte si provedení a barvu a realizaci nechte na nás. Doladíme i vnitřní části domu. Zakládáme si na precizním provedení omítek, štukování i výmalby podle přání klienta. Položíme novou dlažbu i obklady v koupelnách. Vybudujeme novou terasu, chodníky i parkovací stání.

Terénní úpravy

Krásný dům s upraveným okolím

Žádná práce není hotová, pokud není upravené i okolí domu. Zahladíme terén po výkopových pracích, odvezeme suť i vykopanou zeminu. Upravíme terén tak, aby byl připravený pro vybudování zeleně nebo zahrady. Součástí realizace může být také nové oplocení pozemku.

Naše služby

Naše poslední projekty

Rezidence Bleriot

Fasáda ze zateplovacího systému BAUMIT včetně špalet

Rodinné bydlení Hostouň

Výstavba 22 rodinných domů v Hostouni u Prahy

Podkrovní byty Praha 6

Výstavba 6 podkrovních jednotek v Praze 6 - Podbaba
Reference

Co o nás říkají spokojení klienti

V Baurekonu jsme našli partnera pro stavbu našeho domu. Potěšilo nás, že stavbu dotáhli až do nejmenších detailů včetně úpravy terénu podle náročných přání paní domu. Děkujeme za skvělý a férový přístup.

Holoubkovi, Praha 14

Na počátku nám zástupce firmy pomohl najít ideální řešení pro renovaci našeho domu. Zateplování fasády a oprava lodžií na domě proběhla rychle a v souladu s dohodnutým rozpočtem. Děkujeme za ohleduplné chování k nájemníkům během stavby.

Bytové družstvo, Slovinská 10

Rekonstrukce fasády našeho domu proběhla rychle a bez problémů. Potěšilo nás dodržení rozpočtu i slíbeného termínu. Obyvatelé domu ocenili průběžný úklid na stavbě. Baurekon doporučujeme.

SVJ Zelený vrch

Děkujeme za kompletní rekonstrukci našeho bytu. Bylo potřeba vyměnit snad všechno. Přístup pracovníků byl skvělý. Jejich praktické rady a postřehy oceňujeme dodnes. Baurekon dodržel vše, co slíbil, návrh řešení, rozpočet i termín.

Svobodovi, Praha 5