Stavíme na důvěře

Rekonstrukce domů

Specializujeme se na rekonstrukce bytových domů. O váš projekt se postarají odborníci s letitou praxí. Co potřebuje váš dům? Je to oprava fasády a nové lodžie? Nebo se rovnou pustíme do kompletní přestavby?

Návrh řešení

Základem jsou vaše přání a potřeby

Každý dům má vlastní specifika. Už na první schůzce navrhneme řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám. Umíme si poradit i s netradičními řešeními či požadavky. Součástí projektu rekonstrukce domu může být i nová půdní nadstavba, sanace zdiva proti vlhkosti nebo rekonstrukce společných prostor.

Rekonstrukce

Přeměna starého domu v nový

Umíme proměnit dům v domov. Co bude potřeba, zbouráme. Postavíme nové zdi a příčky, položíme podlahy. Využijeme naše sádrokartonáře a obkladače k doladění místností. Natáhneme nové omítky, vyštukujeme a vymalujeme barvou, kterou si vyberete. Změníme váš dům v nové komfortní bydlení.

Voda, topení, plyn a kanalizace

Nové a bezvadné rozvody

Dosluhující rozvody vyměníme za nové. Je-li to potřeba, povoláme naše instalatéry, topenáře i plynaře. Instalujeme rozvody vody a topení, vybudujeme komfortní koupelny a funkční kotelnu. Vybudujeme nové kanalizační svody nebo opravíme stávající. Kamerou zjistíme, kde je porucha a opravíme ji.

Naše služby

Naše poslední projekty

Rezidence Bleriot

Fasáda ze zateplovacího systému BAUMIT včetně špalet

Rodinné bydlení Hostouň

Výstavba 22 rodinných domů v Hostouni u Prahy

Podkrovní byty Praha 6

Výstavba 6 podkrovních jednotek v Praze 6 - Podbaba
Reference

Co o nás říkají spokojení klienti

Rekonstrukce fasády našeho domu proběhla rychle a bez problémů. Potěšilo nás dodržení rozpočtu i slíbeného termínu. Obyvatelé domu ocenili průběžný úklid na stavbě. Baurekon doporučujeme.

SVJ Zelený vrch

Na počátku nám zástupce firmy pomohl najít ideální řešení pro renovaci našeho domu. Zateplování fasády a oprava lodžií na domě proběhla rychle a v souladu s dohodnutým rozpočtem. Děkujeme za ohleduplné chování k nájemníkům během stavby.

Bytové družstvo, Slovinská 10

Děkujeme za kompletní rekonstrukci našeho bytu. Bylo potřeba vyměnit snad všechno. Přístup pracovníků byl skvělý. Jejich praktické rady a postřehy oceňujeme dodnes. Baurekon dodržel vše, co slíbil, návrh řešení, rozpočet i termín.

Svobodovi, Praha 5

V Baurekonu jsme našli partnera pro stavbu našeho domu. Potěšilo nás, že stavbu dotáhli až do nejmenších detailů včetně úpravy terénu podle náročných přání paní domu. Děkujeme za skvělý a férový přístup.

Holoubkovi, Praha 14